Jaudīgi Padomi Kredītu Izmantotājam, kurus Jūs varat izmantot Tūlīt

aizdevumi privātpersonāmIr vairāki veidi, ko jūs varat izdarīt patēriņa kredītiem, kas jums nepieciešams, lai sabiedrība, tostarp ārā finansējumu pret savu māju, tomēr šī metode parasti nav vēlama arī pavisam jaunu mazas organizācijas. Šis ir tikai viens no neskaitāmajiem SBA aizdevumiem, jūs varat izmantot. Tomēr šis scenārijs nav nekas neparasts, lai katram aizdevumu paketi, jūs arī saņemt no jebkuras vietas. Noteikti, abas šīs iespējas lūgt, ka jums ir ienākumi. Zemāk ir daži no iespējām, ko jūs varat izmēģināt, vienlaikus piemērojot šādiem aizdevumiem. Jūs varētu arī izvēlēties, lai saņemtu mikroaizdevumu programma, kas nodrošinās jūs ar aizdevumiem līdz trīsdesmit pieci tūkstoši dolāru.

Pārbaudiet savu kredīta vēsturi pirms jūs sakāt apvienot kredītus. Vairums aizdevēju pat pieprasa personas nodokļu deklarācijas par pēdējo trīs desmitgažu laikā. Jums tikai jāparaksta 1 dokumentu kopumu, darbu tikai ar vienu aizdevēju, un apmeklēt tikai vienu aizdevumu aizvēršanu. Tāpat kā ar jebkuru finanšu aizdevumu, jums ir nepieciešams, lai sniegtu nodrošinājumu.

Pirmkārt, individuāli īpašniekiem ir segt savu krājumu ietvaros par summu, kas, protams, atbilstoši viņu īpašumtiesību procentuālo. Šīs programmas ietver ērtas pieņēmumiem, piemēram, ilgāku termiņu, zemākas procentu likmes un daļām, un mazāku pirmo iemaksu, jo viņi vai nu valdība garantē, vai tiek nodrošināti ar starp daudzajiem nacionālajiem partneriem. Tas padara to vienkāršāku, CDC, lai tiktu galā ar paplašināšanas projektu un sniegt papildu priekšrocības aizņēmējiem. Tas nes savu procentu likmi, pieņēmumiem.

Galu galā, jūsu spēja vienkārši atmaksāt aizdevumu no sava uzņēmuma naudas plūsmu kļuvusi vissvarīgākais apsvērums. Tāpēc punkts ir, jūs varētu saņemt 9 kritumu no asorti SBA aizdevējiem, kā atrast 1 aizdevējs, kas patiesībā patīk jūsu pieprasījumu. Paturiet prātā, tas būs negatīva ietekme uz jūsu kredīta rezultātu.

Lielākā daļa mazo mazo uzņēmumu īpašnieki ir uzskatāma finansējums agrāk vai vēlāk pastāvēšanas laikā savu uzņēmumu. Papildus šiem, šādi aizdevumi netiks piešķirts, ja jūsu bizness ir patiešām īpašumu īres vai ieguldījumu sabiedrība. Gadījumā, ja bizness ir svaigs, vai pavisam jauna iekārta tiek veidota ar finanšu aizdevumu, aizņēmējam, iespējams, vajadzēs ieguldīt līdz divdesmit procentiem.

Lai gan reti, aizdevēji, kas ir atļauts strādāt kopā ar MUA kam nav finanšu iestāde licenci. Turklāt, pretēji citiem SBA aizdevējiem viņi izmantos savas telpas tieši neizpildes gadījumā vietā vispirms attiecas uz SBA. Ergo, ja jūs meklējat SBA 504 aizdevumu, jums ir jāatbilst īpašām prasībām aizdevējiem. Visbeidzot, mēs gatavojamies apspriest dažāda veida SBA aizdevējiem.

SBA aizdevumu pieteikumi tiek radīti, izmantojot finanšu iestādē. Lai varētu pretendēt uz šo finanšu aizdevumu, aizņēmējiem ir jāatbilst īpašām prasībām aizdevējiem. Malā no SBA aizdevumiem, jūs varētu arī izvēlēties nenodrošinātu mazo uzņēmumu aizdevumu. Vēl pieejamas, bet mazāk pievilcīga alternatīva cīnās uzņēmumiem būtu saņemt parādu atvieglojumus, izmantojot parādu norēķinu aģentūra. Tāpēc SBA 504 kredīti ir ļoti izdevīga mazajiem uzņēmumiem, jo tas ļauj viņiem viss atrast piekļuvi līdzekļiem, kas varētu īsti būt iespējams citādi. Dažreiz tirdzniecības kredītu var pat iegūt nesniedzot nekādas garantijas, un tās vienīgais trūkums ir tas, ka process nav ļoti viegli, un var būt nepieciešama ārējo palīdzību.